Vaše ohlasy
Tyto čaje piji již několik let, vždy ráno se "nakopnu" KAPHA TEA nebo UDANA, když se potřebuji "hodit do klidu", tak použiji VATA TEA. Mám v zásobě různé druhy, klouby, záda... sáhnu vždy po tom druhu, který právě aktuálně potřebuji.
Dobrý den, lezla na mě rýma, tak jsem si koupil čaj TULSI, už po druhém užití se mi uvolnil nos, přestalo mě škrábat v krku a zmírnil se kašel. Doporučuji každému na koho leze nemoc, aby ho vyzkoušel.
Děkuji za čaj VATA. Jsem spokojen. Tyto bylinky opravdu fungují. Zdravím a děkuji.
Dobrý den. Jsem opravdu unesena Vašimi čaji. Po čaji ASHWAGANDHA spím jako miminko. Chytila mě nepříjemná viróza, po pití čaje KATPHALA mizí teplota, hrdlo nebolí, vrací se mi energie a neberu žádné léky !!
Proti depresi a roztěkanosti způsobené mou frontální citlivostí zatím zabírá pouze váš čaj BRAHMI a GOTU KOLA! Používám je i v práci, protože mi velmi pomáhají soustředit se, i když káva už nepomáhá!
Už nejméně 4 měsíce mám úporný, suchý, dráždivý kašel a čaj TULSI mi okamžitě ulevil. Po prvním čaji jsem přestala v noci kašlat a konečně jsem mohla spát! Během dne jsem kašlala stále méně a méně až kašel postupně během 4-5 dnů odezněl úplně. Chutná výborně!
S čajem jsem velmi spokojená. Mohla jsem přestat používat pilulky na uklidnění nervů a cítím se spokojenější a uvolněnější. Budu ho kupovat dál a doporučuji ho všem.
Zjistil jsem, že mi čaj BRAHMI pomohl, cítím se méně stresovaný a moje koncentrace se zlepšuje.
Při kašli jsem pila TULSI, trpívám na úporné kašle, které trvají dlouhou dobu a kapky nic nedělají. U tohoto čaje jsem po vypití cítila okamžitě lepší dýchání, v noci jsem mohla spát a do 14 dní kašel pomalu odezněl.
Pro mě jsou produkty Everest-Ayurveda vždy velmi přínosné a mají vyrovnávající a harmonizující účinek.
100 g
200 g