Ájurvédské nutriční tyčinky

Zdravý snack s ájurvédskými bylinami pro rychlé doplnění energie a zdravou výživu. Obsahuje energeticky hodnotný nutriční plod Amalaki (přírodní zdroj vitamínu C) a jedinečnou kombinaci ájurvédských bylin podle individuálního psychosomatického typu váta, pitta nebo kapha. Tyto tři bioenergie (dóši) ovlivňují každodenní 24hodinový cyklus, který prochází šesti biologickými fázemi, kdy převažuje vždy jedna z těchto dóš.

Zdravý snack s ájurvédskými bylinami je ideální na cestách, při sportu, do školy nebo do práce. Vhodné pro vegetariány a vegany, neobsahuje lepek, přidaný cukr ani žádné konzervanty. Nutriční tyčinky jsou obohaceny vyváženou směsí ájurvédských bylin, které pozitivně ovlivňují celkovou kondici osob s typickou dóšickou konstitucí váta, pitta a kapha.

Tajemství tělesného zdraví a dobré duševní kondice spočívá v poznání vlastní ájurvédské dóšické konstituce a péči o uchování její rovnováhy v rámci každodenního ájurvédského cyklu. Co dělá dobře nám, nemusí být vhodné pro ostatní. Proto je nutné vždy naslouchat sobě samým a zvolit si vše podle individuálního konstitučního typu.

Udělejte si orientační dóšický test a poznejte svou vlastní konstituci!

Ájurvédské nutriční tyčinky

AMALAKI tyčinka VATA

Energie & wellness

75 Kč
-+

AMALAKI tyčinka PITTA

Vyrovnanost & antistres

75 Kč
-+

AMALAKI tyčinka KAPHA

Dieta & fitness

75 Kč
-+