Vaše ohlasy
Vážení, můj otec aplikuje terapii čajem na cukrovku a výsledky jsou velmi, velmi dobré (3,8). Děkuji.
Vaše čaje kupuji už mnoho let, pomáhají mi při vážném onemocnění. Jsou naprosto úžasné a velmi mě těší, že jste otevřeli tento eshop, kde si můžu vybrat ze všeho na jednom místě a nemusím je shánět po různých obchodech.
Dobrý den, často jsem trpěla migrénou. Čaj PRANA mi od těchto problémů pomohl. Ráda bych všechny neduhy ( křečové žíly, menopauza ) řešila tímto způsobem. S bylinnými čaji jsem velice spokojená.
Vaše čajíčky jsem pila již jako dospívající žena. První zkušenost s čajem DALCHINI byla neuvěřitelná hlavně v chřipkové sezóně, kdy mi tento čaj doslovně uvolnil dýchací cesty jako zázrak. Později mi byla bohužel diagnostikována borelióza a víte jak to bývá s lékaři (přísné sledování a spousta chemických léčiv, což můj organismus s citlivým trávením dobře nezvládal) a proto jsem s pomocí tinktur na borelku od jiného přírodního výrobce užívala také čaj MANJISHTA. Po roce jak mi diagnostikovali boreliózu doktorka ani specialista infektolog nechápali jak je možné to tak rychle vyléčit. S velkým odhodláním a silou vnitřní energie budu i nadále používat tyto skvělé produkty. ☺ Velké děkuji
Dobrý den, na problémy se spánkem se mi čaj ASHWAGANDHA skutečně osvědčil. Tak dlouhý a téměř nerušený spánek si už dlouho nepamatuji. Děkuji.
Piji čaj ASHWAGANDHA 2x denně. Je to úžasné, žádné léky na spaní, jen bylinky. Podotýkám že nemám ráda bylinkové čaje, ale tento není špatný i mi chutná a voní. Snažím se ho vypít dokud není zcela studený. Doporučuji zkusit.
Už nejméně 4 měsíce mám úporný, suchý, dráždivý kašel a čaj TULSI mi okamžitě ulevil. Po prvním čaji jsem přestala v noci kašlat a konečně jsem mohla spát! Během dne jsem kašlala stále méně a méně až kašel postupně během 4-5 dnů odezněl úplně. Chutná výborně!
Čaj BRAHMI jsem začal používat poté, co jsem vysadil léky proti záchvatům (protože jsem nemohl studovat). Čaj BRAHMI pomohl zklidnit potíže které mi byly diagnostikovány v mozku. Momentálně píšu svoji práci a bude hotová koncem července.
Čaje jsou vynikající a účinné, pijeme je s manželem každý den… Vybíráme si podle zdravotního stavu, nebo nálady… (TULSI, PRANA, SLESAKA, VARUNA, PITTA...). Jiné čaje už nekupujeme. Děkujeme vám.
Jsou to dobré čaje.