Vaše ohlasy
Několik let na jaře trpím úpornou alergickou rýmou. Léky na alergii mi moc nezabíraly. Vyzkoušela jsem čaj DALCHINI a můžu normálně existovat. Je to zázrak. Moc děkuji. Určitě vyzkouším i jiné čaje.
Na doporučení jsem si koupila elixír PURISHAPRASH na zpomalený metabolismus a vřele ho doporučuji vyzkoušet. Pomáhá mi a určitě vyzkouším ráda další výrobky z bylin. Děkuji
Mám velmi dobrou zkušenost s čajem KALAMEGHA, zbavil mne dlouhotrvajícího ekzému na rukou, který jsem léčila jen kortikoidy. Na chuť čaje jsem si musela zvyknout, ale zafungoval velmi dobře.
Všimla jsem si, že od doby co piju AMALAKI a jím vaše sušené ovoce přestaly mi padat vlasy. Dokonce mi rostou nové a to jsem nezažila asi 15 let. Pro mě je to opravdu zázrak. Výborný na viry a bakterie je čaj MANJISHTA. Alespoň jeden šálek denně si dám. Vaše sušené MANGO je absolutní lahůdka. Neměla jsem lepší. Děkuju Vašemu týmu, že lidem nabízíte tyto zázraky přírody a lidské pomoci. S vděčností
Čaj BRAHMI jsem začal používat poté, co jsem vysadil léky proti záchvatům (protože jsem nemohl studovat). Čaj BRAHMI pomohl zklidnit potíže které mi byly diagnostikovány v mozku. Momentálně píšu svoji práci a bude hotová koncem července.
Dobrý den, koupila jsem si váš čaj RANJAKA a dělá mi moc dobře (na únavu a podrážděnost). Díky.
Ráda bych poděkovala za čaj NAGARA, díky němu jsem se zbavila svých problémů. Pozitivní účinky jsem sledovala už za pět dní. A nejen že jsem se zbavila onoho zánětu, ale také pocitu studených rukou i nohou. Také mám podstatně čistší pleť.
Pro mě jsou produkty Everest-Ayurveda vždy velmi přínosné a mají vyrovnávající a harmonizující účinek.
Krásný to bylo. Děkuji za pozvání na premiéru a držím palce v další činnosti. A v dalším životě. Všem!
Koupil jsem si čaj na spaní a opravdu to funguje!!!! Vřele doporučuji.