Přejít k hlavnímu obsahu
Instagram
Facebook
Česky Česky
  • English English
  • Slovenčina Slovenčina
  • Polski Polski
  • Deutsch Deutsch
  • Schweiz Schweiz
  • Magyar Magyar
  • Español Español
  • Português Português
  • Français Français
  • Italiana Italiana
  • Lietuva Lietuva
  • Română Română
  • Български Български
  • New Zealand New Zealand

Vyhledávání

Nákupní košík 0
Everest Ayurveda
Hlavní menu
  • Úvod
  • Náš příběh
  • Podstata ájurvédy
  • Blog
  • Časté dotazy
  • Kde koupíte
  • E-shop
  • Kontakt
Everest Ayurveda

Jste zde

Úvod » Prodejce » Zdravěnka - zdravá výživa

Zdravěnka - zdravá výživa

Zámecké náměstí 2000/2
794 01 Krnov
Česká republika

Naše nabídka

  • Himálajské ájurvédské čaje
  • Relaxační a kořeněné čaje
  • Ájurvédské bylinné elixíry
  • Ájurvédské superfoods nápoje
  • Ájurvédská zdravá výživa
  • Ájurvédské domácí terapie
  • Ájurvédské tělové oleje
  • Ájurvédská aromaterapie
  • Dárkové balíčky a kolekce
  • Čajové doplňky a příslušenství
Archiv ájurvédských žurnálů - otevřená kniha s ájurvédskou moudrostí Archiv
Ájurvédské žurnály Knihovna ájurvédské moudrosti Prohlédnout →

Vaše ohlasy

Všechny ohlasy
Podělte se o svou zkušenost a získejte slevu na další nákup!

Dobrý den. Dostala jsem se k Vašim produktům přes mou kamarádku. Chtěla jsem je vyzkoušet, tak nyní piji čaj na žaludek. Začala jsem se cítit mnohem lépe. Děkuji.

Marta Jakabová

Trpěla jsem na časté vaginální mykózy. Začala jsem pravidelně užívat čaj GAURI a problémy zmizely. Když se mi jednou za nějaké období stane, že cítím počínající příznaky mykózy, okamžitě začnu užívat tento čaj a problémy ustanou. Moc děkuji

Jana, Praha

Už nějaký čas mám nohy a ruce vždy studené. Od doby, kdy jsem podle provedeného testu začal pít čaj VATA se mi zlepšil krevní oběh. Ruce a nohy mám opět teplé. Zdravím vás.

Wioleta, Varšava

Moc vydařená tvorba. Děkuji za krásný večer na premiéře i další nasměrování k ájurvédskému učení.

Dita

Dobrý den, také ráda piju vaše čajíky a pomáhají mi ve všem. Pleť, únava, dodání energie. Děkuju.

Agnes

Před 6 lety mi vystoupal cholesterol na hodnotu 7,11 a měl jsem začít brát statiny. Zredukoval jsem spotřebu tuků a spotřeboval dvě krabičky čaje KALAMEGHA na podporu činnosti jater. Po cca třech měsících jsem měl cholesterol 5,56 a nyní ho mám 5,6 a dále ho neřeším. Obvodní paní MUDr. byla velmi příjemně překvapena přesto, že jsem její recept nevyužil. V zimních měsících používám osvědčené čaje TULSI a DALCHINI. Na té ajurvédě opravdu něco bude !!!

Karel, Praha

Vážený pane, vážená paní, když jsem před pár týdny cestoval vaší krásnou zemí, koupil jsem si některý z výše zmíněných čajů a zdá se, že má velmi příznivý vliv na hladinu krve / glukózy. Děkuji.

Emile van Rijswijk, Picton, Nový Zéland

Mám zkušenost s čajem APANA na menstruaci - ulevuje od bolesti, po 2 šálcích denně není třeba brát žádné léky. A také s MEDHIKA na podporu kojení. Velmi mi pomohl, když jsem měla málo mléka.

Anežka D.

S čajem JATAMANSI jsem velmi spokojena. Konečně jsem mohla přestat brát uklidňující léky, cítím se šťastnější, uvolněnější. Koupím další balení, všem doporučuji.

Janina

Dobrý večer, vaše produkty z Amalaki, včetně nutričních tyčinek, jsou velmi chutné a těší se velké oblibě i u ostatních lidí. Děkuji mnohokrát,

Otto
Předchozí Následující
  • Přihlášení
  • Vše o nákupu a obchodní podmínky
  • Ochrana osobních údajů
  • Reklamace
  • Velkoodběratelé
Everest Ayurveda © Everest Ayurveda 2026 | CZ
VisionApps