V posledních týdnech mezi lidmi řádila angína, virózy a rýma...doporučovala jsem TULSI, DALCHINI i KATPHALA, podle sdělených příznaků, a všichni byli s výsledky účinků těchto čajů spokojeni, včetně mně. Opravdu zabírají!
Před nedávnem jsem narazil na Himálajské ájurvédské čaje (PITTA, BHRINGARAJ, JAIPHAL) a jsem s nimi velmi spokojen. Jsou opravdu skvělé (jsem klidnější, zpevnily se mi vazy v ramenou, mizí bradavice). Moc děkuji.
Mám velmi dobrou zkušenost s čajem KALAMEGHA, zbavil mne dlouhotrvajícího ekzému na rukou, který jsem léčila jen kortikoidy. Na chuť čaje jsem si musela zvyknout, ale zafungoval velmi dobře.
Mohu doporučit čaj PRANA. Při pravidelném pití 3x denně + pohyb.
Piji čaj ASHWAGANDHA 2x denně. Je to úžasné, žádné léky na spaní, jen bylinky. Podotýkám že nemám ráda bylinkové čaje, ale tento není špatný i mi chutná a voní. Snažím se ho vypít dokud není zcela studený. Doporučuji zkusit.
Piji vaše čaje pro udržení zdraví, lékaři mě léčili 3 roky bez úspěchu. Vyzkoušela jsem vaše čaje jako poslední možnost a nevěřila jsem že zázrak se stal skutečností a nemám vůbec žádné potíže, děkuji přírodě a lidem kteří se tím zabývají a připravují léčivé čajové směsi.
Dobrý den. Už roky mám alergii na pyl. Asi 7 nebo 8 let jsem se léčila na imunologii, ale léčba nezabírala. Začala jsem pít čaj DALCHINI a za dva dny byly všechny příznaky pryč. Nevím, jestli je to zázrak, ale myslím si, že ano :)
Dobrý den, miluji vaše čaje...mám jich doma spoustu...léčím jimi rodinu i naše kočičky a opravdu to zabírá...a velice rychle...u mne to taky funguje...třeba u chřipky, nastydlých močových cest, nebo srdečních problémů...ale co se týká té autoimunity...klouby, vlasy... tak tam to chce asi ten komplexnější přístup jak popisujete...takže se teď budu snažit všechno dodržet a uvidíme... Ještě jednou vám mockrát děkuji...ať se vám daří...Bůh vám žehnej...
Vaše vonné tyčinky jsou skvělé. Jsou jemné, nevytvářejí tak nesnesitelný kouř a zápach jako běžně dostupné tyčinky, po kterých máte pocit, že se dusíte. Je cítit, že jsou opravdu přírodní. A vidím, že máte i další nové druhy.
Dostala jsem od kamarádky čaj na močové cesty a jsem s ním spokojená. Děkuji.