Vaše ohlasy
V posledních týdnech mezi lidmi řádila angína, virózy a rýma...doporučovala jsem TULSI, DALCHINI i KATPHALA, podle sdělených příznaků, a všichni byli s výsledky účinků těchto čajů spokojeni, včetně mně. Opravdu zabírají!
Jsem s čaji moc spokojený i s elixíry.
Zdravím Vás, pravidelně si kupuji čaje z Vaší nabídky - KUDZU, BRAHMI a jsem s nimi velmi spokojen.
Už nejméně 4 měsíce mám úporný, suchý, dráždivý kašel a čaj TULSI mi okamžitě ulevil. Po prvním čaji jsem přestala v noci kašlat a konečně jsem mohla spát! Během dne jsem kašlala stále méně a méně až kašel postupně během 4-5 dnů odezněl úplně. Chutná výborně!
Dobrý den, před nějakým časem mi lékařka diagnostikovala vysoký tlak. Dozvěděla jsem se o Vašich čajích a vyzkoušela SARPAGANDHU. Po 14 dnech se začal tlak vyrovnávat. Po dopití čajů se drží v normálu. Děkuji za možnost užívání vašeho čaje který mi velmi pomohl.
Dobrý den, po pití vašich čajů přítelkyni zmizel polyp na tlustém střevě, lékař jen kroutil hlavou. Slyšela jsem, že dokázaly také zlepšit hladinu železa v krvi nebo odstranit miomy ... S pozdravem
Čaj BRAHMI jsem začal používat poté, co jsem vysadil léky proti záchvatům (protože jsem nemohl studovat). Čaj BRAHMI pomohl zklidnit potíže které mi byly diagnostikovány v mozku. Momentálně píšu svoji práci a bude hotová koncem července.
Dobrý den, používám čaj NIMBA na kožní problémy, po několikadenním používání jsem tímto čajem odstranila svědivé potíže a vyrážka zmizela. Využíváme v rodině také čaj VARUNA na ledviny, odstranil nám i neustálé potíže s infekcí.
Již delší dobu používám Vaše čaje. Fungují velmi dobře na spaní, zklidnění, soustředění i celkovou harmonizaci. Byl jsem překvapen jak fungují na čištění krve a hemeroidy. Ten, kdo tyhle směsi vymyslel a namíchal, musel být geniální.S pozdravem
Mám alergii na pyl. Léčila jsem se 7 let antialergickými léky, ale nic nepomáhalo. Začala jsem pít DALCHINI a po dvou dnech všechny příznaky zmizely. Nevím, jestli to může být zázrak, ale myslím, že ano :)