Vaše ohlasy
Čaj GOKSHURA je naprosto fantastický, zbavuje bolestí zad a člověk může dobře fungovat i při výhřezu ploténky (tento čaj je mnohem lepší než kapačky nebo léky). Už se těším, až vyzkouším ještě další Vaše čaje!
Čaj funguje! Na doporučení známého kterému také pomohl jsem ho koupila otci který měl dlouhodobý index cca 8.5 - 12. Po cca měsíčním užívání se mu snížil index na 7. Doporučuji.
S čajem jsem velmi spokojená. Mohla jsem přestat používat pilulky na uklidnění nervů a cítím se spokojenější a uvolněnější. Budu ho kupovat dál a doporučuji ho všem.
Piju KARAVI už 2 týdny, cítím se lépe, zatím mi pomáhá.
V minulosti jsem užívala PACHAKU jako doplněk výživy protože se používá k léčbě závislosti na kouření. Nyní jsem si objednala čaj KUDZU. Mohu potvrdit jeho uvolňovací účinek na svalstvo.
Čaj ARJUNA mě zachránil. Již nemám příznaky související s nepravidelným srdečním rytmem. Je to opravdu úžasný produkt.
Moc vydařená tvorba. Děkuji za krásný večer na premiéře i další nasměrování k ájurvédskému učení.
Dobré ráno, piji ALOCHAKU, pracuji denně s počítači a podstoupil jsem operaci. Čaj jsem objevil opravdu náhodou v obchůdku na hlavní třídě v Ostravě, a od té doby pravidelně kupuji a hlavně užívám ke své spokojenosti.
Zjistil jsem, že mi čaj BRAHMI pomohl, cítím se méně stresovaný a moje koncentrace se zlepšuje.
Čaj NIMBA mi pomohl od svědivého ekzému. Moc doporučuji!!!