Vaše ohlasy
Vážený pane, vážená paní, když jsem před pár týdny cestoval vaší krásnou zemí, koupil jsem si některý z výše zmíněných čajů a zdá se, že má velmi příznivý vliv na hladinu krve / glukózy. Děkuji.
S čajem jsem velmi spokojená. Mohla jsem přestat používat pilulky na uklidnění nervů a cítím se spokojenější a uvolněnější. Budu ho kupovat dál a doporučuji ho všem.
Před 6 lety mi vystoupal cholesterol na hodnotu 7,11 a měl jsem začít brát statiny. Zredukoval jsem spotřebu tuků a spotřeboval dvě krabičky čaje KALAMEGHA na podporu činnosti jater. Po cca třech měsících jsem měl cholesterol 5,56 a nyní ho mám 5,6 a dále ho neřeším. Obvodní paní MUDr. byla velmi příjemně překvapena přesto, že jsem její recept nevyužil. V zimních měsících používám osvědčené čaje TULSI a DALCHINI. Na té ajurvédě opravdu něco bude !!!
Dobrý den. Užívám dva měsíce čaj ARJUNA na srdeční činnost. Mám potíže s arytmií a čaj mi pomohl. Nevnímám přeskakování srdce a nepravidelný rytmus, cítím se dobře.
Dobré ráno, ze své krátké zkušenosti mohu s potěšením konstatovat, že miluji všechno Vaše ovoce, je úžasné jako svačina, že elixír MEDAPRASH potlačuje chuť k jídlu a čaj KAPHA dodává energii.
Už dávno jsem zjistila, že naše tělo reaguje většinou lépe na přírodní léčbu protože samo je také z přírody. Ájurvédské čaje jsou výborně zkombinovány a až zázračně působí. A konkrétně vaše společnost odvádí výbornou práci, používá kvalitní suroviny a má perfektní výběr. Vaše výrobky si kupuji pravidelně už několik let. Nejvíce se mi osvědčily: čaj KATPHALA, který užívám při chřipce a APANA při nepříjemných menstruačních projevech. Moje příznaky hned zmírní o 70-80%. Děkuji.
Ráda bych poděkovala za čaj NAGARA, díky němu jsem se zbavila svých problémů. Pozitivní účinky jsem sledovala už za pět dní. A nejen že jsem se zbavila onoho zánětu, ale také pocitu studených rukou i nohou. Také mám podstatně čistší pleť.
Čaje jsou vynikající a účinné, pijeme je s manželem každý den… Vybíráme si podle zdravotního stavu, nebo nálady… (TULSI, PRANA, SLESAKA, VARUNA, PITTA...). Jiné čaje už nekupujeme. Děkujeme vám.
Jsou to dobré čaje.
Chtěl bych se podělit o zkušenost s čajem SLESAKA na klouby. Pracoval jsem v Norsku na horách a dělal vynášky 50 kg potravin. Začal jsem pořádně cítit klouby. Pil jsem 2-3 šálky po 4 dny a bolest zcela zmizela. Piju ho už 7 let. Děkuji.