Přejít k hlavnímu obsahu
Instagram
Facebook
Česky Česky
  • English English
  • Slovenčina Slovenčina
  • Polski Polski
  • Deutsch Deutsch
  • Schweiz Schweiz
  • Magyar Magyar
  • Español Español
  • Português Português
  • Français Français
  • Italiana Italiana
  • Lietuva Lietuva
  • Română Română
  • Български Български
  • New Zealand New Zealand

Vyhledávání

Nákupní košík 0
Everest Ayurveda
Hlavní menu
  • Úvod
  • Náš příběh
  • Podstata ájurvédy
  • Blog
  • Časté dotazy
  • Kde koupíte
  • E-shop
  • Kontakt
Everest Ayurveda

Jste zde

Úvod » Prodejce » VEGA shop and coffee

VEGA shop and coffee

Bednaříkova 1b
628 00 Brno 28 - Líšeň
Česká republika

Naše nabídka

  • Himálajské ájurvédské čaje
  • Relaxační a kořeněné čaje
  • Ájurvédské bylinné elixíry
  • Ájurvédské superfoods nápoje
  • Ájurvédská zdravá výživa
  • Ájurvédské domácí terapie
  • Ájurvédské tělové oleje
  • Ájurvédská aromaterapie
  • Dárkové balíčky a kolekce
  • Čajové doplňky a příslušenství
  • Film „Tam, kde bydlí ájurvéda“
Archiv ájurvédských žurnálů - otevřená kniha s ájurvédskou moudrostí Archiv
Ájurvédské žurnály Knihovna ájurvédské moudrosti Prohlédnout →

Vaše ohlasy

Všechny ohlasy Přidat ohlas

Čaj NIMBA mi pomohl od svědivého ekzému. Moc doporučuji!!!

Hana Horáková

Doporučuji, jsem velmi spokojena. :) Namaste

Veronika, Holubov

Velká spokojenost. Veškeré zdravotní problémy řeším pomocí čajů. Nejvýraznější výsledky se projevily při pití čaje SHATAWARI, který mi pomohl na cysty a čaj RANJAKA na krvetvorbu a množství železa. Za necelý měsíc se mi hodnoty pro dárcovství krve upravily z 123 na 136. Na čaje nedám dopustit.

Monika, Ústí nad Orlicí

Hledala jsem pomoc na svůj lymfatický systém, váš čaj NAGARA mi velice pomohl, již po týdnu pití mě přestaly bolet a otékat nohy. Cítím se mnohem lépe.

Veronika N.

Dobrý den, koupila jsem si čaj NIMBA, původně na akné, asi po dvou měsících pití této směsi mi "krupička" z obličeje úplně vymizela, krom toho se mi také zmírnily menstruační bolesti. S tímto čajem jsem velmi spokojená. Děkuji. S pozdravem

Adéla K.

Vaše čaje jsou výborné a úžasně fungují.

Členka vídeňského symfonického orchestru, Shamita Achenbach

Čaje Everest Ayurveda jsem znala už dávno, ale znovu jsem si k nim našla cestu až později, když jsem hledala možnost jak zastavit vypadávání vlasů co nejpřirozenější formou. Tyto ajurvedské bylinky jsou zázrakem přírody a jsem neskutečně ráda, že je možnost je zakoupit v naší zemi za tak skvělou cenu. Po pár měsících užívání zaznamenávám značnou změnu, kdy vlasy skutečně přestaly padat (samozřejmě k tomu patří i přírodní kosmetika a šetrné zacházení), ale výsledek opravdu zaznamenávám i v podobě nových vlásků. Nedávno jsem začala k čajům užívat i elixír a nápoj, který je doporučen na těchto stránkách. Nemůžu si tyto produkty vynachválit. Jsem za Vaši nabídku neskutečně vděčná.

Lucie

Mohu doporučit čaj PRANA. Při pravidelném pití 3x denně + pohyb.

Jarda

Dobrý den, mám problémy s páteří, opravdu velké bolesti. Po měsíci infuzí a léků žádný výsledek. Týden piji GOKSHURA a neužila jsem ani tabletku. VELMI DĚKUJI za každý den, co nebolí.

Ena

Tyto čaje piji již několik let, vždy ráno se "nakopnu" KAPHA TEA nebo UDANA, když se potřebuji "hodit do klidu", tak použiji VATA TEA. Mám v zásobě různé druhy, klouby, záda... sáhnu vždy po tom druhu, který právě aktuálně potřebuji.

Hanka, Jirkov
Předchozí Následující
  • Přihlášení
  • Vše o nákupu a obchodní podmínky
  • Ochrana osobních údajů
  • Reklamace
  • Velkoodběratelé
Everest Ayurveda © Everest Ayurveda 2026 | CZ
VisionApps