Přejít k hlavnímu obsahu
Instagram
Facebook
Česky Česky
  • English English
  • Slovenčina Slovenčina
  • Polski Polski
  • Deutsch Deutsch
  • Schweiz Schweiz
  • Magyar Magyar
  • Español Español
  • Português Português
  • Français Français
  • Italiana Italiana
  • Lietuva Lietuva
  • Română Română
  • Български Български
  • New Zealand New Zealand

Vyhledávání

Nákupní košík 0
Everest Ayurveda
Hlavní menu
  • Úvod
  • Náš příběh
  • Podstata ájurvédy
  • Blog
  • Časté dotazy
  • Kde koupíte
  • E-shop
  • Kontakt
Everest Ayurveda

Jste zde

Úvod » Prodejce » Salon King - solná jeskyně

Salon King - solná jeskyně

Plukovníka Malého 1856
370 05 České Budějovice
Česká republika

Naše nabídka

  • Himálajské ájurvédské čaje
  • Relaxační a kořeněné čaje
  • Ájurvédské bylinné elixíry
  • Ájurvédské superfoods nápoje
  • Ájurvédská zdravá výživa
  • Ájurvédské domácí terapie
  • Ájurvédské tělové oleje
  • Ájurvédská aromaterapie
  • Dárkové balíčky a kolekce
  • Čajové doplňky a příslušenství
  • Film „Tam, kde bydlí ájurvéda“
Archiv ájurvédských žurnálů - otevřená kniha s ájurvédskou moudrostí Archiv
Ájurvédské žurnály Knihovna ájurvédské moudrosti Prohlédnout →

Vaše ohlasy

Všechny ohlasy Přidat ohlas

Před čtyřmi lety mi začaly bolesti malých kloubů, tedy kloubů rukou. Byla jsem na ortopedii, tam mi doktor řekl, že to je artróza a nedá se s tím nic dělat, byla jsem na revmatologii, tam mi řekli, že revma to není. Byla jsem na interně kvůli zvýšeným hodnotám železa, tam mi také řekli, že tím to není. Držela jsem měsíc dietu podle doktora Barnarda, zjistila jsem, které potraviny mi to zhoršují, ale zlepšení stejně nenastalo. Když už jsem se ze zoufalství přihlásila na vyšetření do Vysokého na Jizerou, protože jsem už nemohla ani lidem podat ruku, aby to nebylo bolestivé, dostala jsem doporučení od blízké známé zkusit Ayurvédskou kůru na klouby. Nejsem žádný esoterik, ale tonoucí se stébla chytá. A po cca třech týdnech skeptického užívání jsem s překvapením konstatovala, že jsem se sice zázračně neuzdravila, ale ty nejhorší bolesti jsou pryč. Ano, v noci musím ztvrdlé klouby rozcvičovat, nejsou jako nové, ale bolesti jednotlivých kloubů ustaly, mohu podávat lidem ruku a i ledasjaké víčko už si sama otevřu. Nemusím na operaci a ted jen, aby ASTHIPRASH fungoval i nadále. Moc děkuji!

Dagmar Kyjovská

Produkty mi pomáhají s jakýmkoli zdravotním problémem. Pomohli mi zbavit se cysty na vaječníku, bolesti páteře, pomohly mi zlepšit trávení. Je však třeba dodržovat dávkování. Děkujeme Everest Ayurveda ♥

Dominika

Před nedávnem jsem narazil na Himálajské ájurvédské čaje (PITTA, BHRINGARAJ, JAIPHAL) a jsem s nimi velmi spokojen. Jsou opravdu skvělé (jsem klidnější, zpevnily se mi vazy v ramenou, mizí bradavice). Moc děkuji.

Tomáš Votruba

Zdravím vás, děkuji za vaše čaje které jsou opravdu účinné. Často je doporučuji svým klientům a sama je též používám.

Léčitelka Jitka Pivodová, Tábor

Dobrý den, tři roky jsem onkologická pacientka na hormonální léčbě. Jako doplněk používám čaj SHATAWARI. Velmi mi pomáhá a já se cítím skvěle. Doporučuji všem se stejným problémem. Popíjím 2 x denně v rámci pitného režimu.

Jaroslava Drožová, Praha

Vaše čaje jsou pro mě vynikajícími společníky životní poutí, opravdu. :) A jsem hrdý, že jde o Česko-Slovensko-Nepálské společenství. Ze srdce moc děkuji.

Petr Dušek, Stehelčeves

Vaše výrobky znám. Teď jsem si koupil čaj na nachlazení a na vysoký krevní tlak. Moc mi chutnají a chtěl bych je dál využívat a kupovat. Je to opravdu čistá příroda.

Michael Dytrt

Čaj KANTAKARI mi pomohl po trhání zubu. Byla to osmička, takže velká díra v dásni a stálé krvácení. Vyzkoušela jsem na to áyurvédský čaj KANTAKARI, který je určený na zuby a dásně. Bylo to neuvěřitelné. Hned po prvním šálku čaje mi dáseň přestala krvácet. A po pravidelném užívání 1 šálku na noc se mi dáseň během několika dnů zahojila.

Muniya, Praha

Čaj GOKSHURA je naprosto fantastický, zbavuje bolestí zad a člověk může dobře fungovat i při výhřezu ploténky (tento čaj je mnohem lepší než kapačky nebo léky). Už se těším, až vyzkouším ještě další Vaše čaje!

Hana, Uherské Hradiště

Chtěl bych se podělit o zkušenost s čajem SLESAKA na klouby. Pracoval jsem v Norsku na horách a dělal vynášky 50 kg potravin. Začal jsem pořádně cítit klouby. Pil jsem 2-3 šálky po 4 dny a bolest zcela zmizela. Piju ho už 7 let. Děkuji.

Dušan
Předchozí Následující
  • Přihlášení
  • Vše o nákupu a obchodní podmínky
  • Ochrana osobních údajů
  • Reklamace
  • Velkoodběratelé
Everest Ayurveda © Everest Ayurveda 2026 | CZ
VisionApps