Vaše ohlasy
Dobrý den, v lednu jsem se na Vás obrátila s prosbou o radu, co dávat pejskovi na nedomykavost chlopně. Zachovala jsem se podle Vaší rady a 2x denně dostává MANOPRASH. Včera jsem s ním byla na očkování, před kterým, jako obvykle, lékař fonendoskopem poslouchal mimo jiné i srdce. Bylo to v pořádku! Moc Vám děkuji za vynikající radu i za to, že zde ayurvedu prodáváte. Je úžasné, že vlastně bylinným elixírem se vyřešilo něco, co u lidí vede k výměně srdeční chlopně a zcela jistě následnému doživotnímu užívání léků s mnoha nežádoucími účinky. Dokonalé, opravdu.
Moc chválím TERMOSKU! Musela jsem vyzkoušet jednu pro sebe. Je naprosto super, využívám ji denně!
Koupil jsem si čaj na spaní a opravdu to funguje!!!! Vřele doporučuji.
Vaše čaje jsou pro mě vynikajícími společníky životní poutí, opravdu. :) A jsem hrdý, že jde o Česko-Slovensko-Nepálské společenství. Ze srdce moc děkuji.
Čaj TRIPHALA na detoxikaci trávicího traktu a čaj KALAMEGHA na játra a žlučník mi pomohly s trávením, vyprazdňováním a celkově se cítím lépe.
Čaj ASHWAGANDHA na spaní vřele doporučuji. Myslel jsem, že je to beznadějné, každý druhý den bez spánku. ASHWAGANDHA zafungoval okamžitě a hodně mi pomohl. Bylo to účinnější než trankvilizéry!
Mockrát děkuji...vaše produkty jsou nejlepší. CHYAWANPRASH užívám od loňského podzimu a za celou dobu jsem nebyl ani jednou nachlazen, nemocný atp. Je to fakt zázračný elixír...moc děkuji!
Dobrý den. Léta si kupuji PITTA tea, velice mi pomohl. Již několikrát. Kupuji další čaje pro svou rodinu a doporučuji tyto čaje všem lidem na různé potíže. Nesnáším chemické prostředky. Takže díky za tyto čaje.
Několik let na jaře trpím úpornou alergickou rýmou. Léky na alergii mi moc nezabíraly. Vyzkoušela jsem čaj DALCHINI a můžu normálně existovat. Je to zázrak. Moc děkuji. Určitě vyzkouším i jiné čaje.
Už nejméně 4 měsíce mám úporný, suchý, dráždivý kašel a čaj TULSI mi okamžitě ulevil. Po prvním čaji jsem přestala v noci kašlat a konečně jsem mohla spát! Během dne jsem kašlala stále méně a méně až kašel postupně během 4-5 dnů odezněl úplně. Chutná výborně!