Vaše ohlasy
V minulosti jsem užívala PACHAKU jako doplněk výživy protože se používá k léčbě závislosti na kouření. Nyní jsem si objednala čaj KUDZU. Mohu potvrdit jeho uvolňovací účinek na svalstvo.
Dobrý den, mluvili jsme o mém zákroku v nemocnici a doporučil jste mi čaj NIMBA. Vypila jsem dvě krabičky. Na zákrok jsem sice musela, ale vyšetření a výsledky krve dopadly velmi dobře. Proto Vám chci moc poděkovat.
Vůbec nevadí zvláštní chuť čajíků, mají osvěžující a blahodárný účinek.
Dobrý den, ajurvédské čaje jsem užíval zatím jen dva (PRANA a DALCHINI) a s oběma jsem maximálně spokojen. Po pravidelném užívání čaje DALCHINI jsem již po měsíci byl bez alergie resp. příznaků kýchání, svědění očí apod. Děkuji.
Mám zkušenost s čajem na silné menstruační bolesti, velmi mi pomohl. Nemusím brát žádné léky, pouze dva až třikrát za den vypít tento čaj a cítím se mnohem lépe. Vřele doporučuji.
Hezký den, děkuji :) . Čaje jsou opravdu úžasné a co je hlavní - pomáhají !!!! Po týdnu poctivého pití první kvalitní výsledek. Byla to moje poslední záchrana....
Dobrý den, chtěla jsem poděkovat za čaj RANJAKA. Dlouhodobě mám potíže s nedostatkem železa v krvi. Po měsíci pravidelného pití došlo k velikému zlepšení hladiny železa a hemoglobinu. Doporučuji! S pozdravem
Dobrý den, mám problémy s páteří, opravdu velké bolesti. Po měsíci infuzí a léků žádný výsledek. Týden piji GOKSHURA a neužila jsem ani tabletku. VELMI DĚKUJI za každý den, co nebolí.
Ahoj, máte krásný web. Mám dobrý pocit z vaší společnosti a integrity. Mnohokrát děkuji. S přátelským pozdravem,
Vyzkoušený mám čaj NIMBA na kožní problémy a nedám na něj dopustit, chystám se vyzkoušet další!