Přejít k hlavnímu obsahu
Instagram
Facebook
Česky Česky
  • English English
  • Slovenčina Slovenčina
  • Polski Polski
  • Deutsch Deutsch
  • Schweiz Schweiz
  • Magyar Magyar
  • Español Español
  • Português Português
  • Français Français
  • Italiana Italiana
  • Lietuva Lietuva
  • Română Română
  • Български Български
  • New Zealand New Zealand

Vyhledávání

Nákupní košík 0
Everest Ayurveda
Hlavní menu
  • Úvod
  • Náš příběh
  • Podstata ájurvédy
  • Blog
  • Časté dotazy
  • Kde koupíte
  • E-shop
  • Kontakt
Everest Ayurveda

Jste zde

Úvod » Prodejce » Bylinka

Bylinka

M. R. Štefánika 849/8
787 01 Šumperk
Česká republika

Naše nabídka

  • Himálajské ájurvédské čaje
  • Relaxační a kořeněné čaje
  • Ájurvédské bylinné elixíry
  • Ájurvédské superfoods nápoje
  • Ájurvédská zdravá výživa
  • Ájurvédské domácí terapie
  • Ájurvédské tělové oleje
  • Ájurvédská aromaterapie
  • Dárkové balíčky a kolekce
  • Čajové doplňky a příslušenství
  • Film „Tam, kde bydlí ájurvéda“
Archiv ájurvédských žurnálů - otevřená kniha s ájurvédskou moudrostí Archiv
Ájurvédské žurnály Knihovna ájurvédské moudrosti Prohlédnout →

Vaše ohlasy

Všechny ohlasy Přidat ohlas

Dobrý den, už od malička jsem měla alergii na kyselé - vyrážka na dlaních. Pila jsem denně po dobu 14 dnů čaj GAURI a po konzumaci pomeranče se vyrážka vůbec neprojevila. Mamince velmi pomohl od plísně na nohách. Je skvělý!

Kateřina

Na čaj SARPAGANDHA mě upozornila zdravotnice v prodejně. Musím říci, že se mi tlak opravdu normalizoval. Vyzkoušela jsem i čaj GOTU KOLA pro otce na demenci a je skutečně účinný. Když začal kašlat tak jsem mu koupila čaj PRANA a musím říct, že už po prvním čaji se kašel výrazně utišil a na další noc už mohl klidněji spát, protože ho už kašel nebudil. Otci je již 80 let a bála jsem se, aby nedostal zápal plic. Čaj aplikuje i při této nemoci a musím potvrdit, že mu pomohl. Tak jsem nabyla přesvědčení, že čaje opravdu pomáhají a přibyly nám do domácnosti čaje na vlasy, žaludek a srdce. Už se chystám koupit čaj na spánek, cévy, svaly a ještě další. V sílu přírody určitě věřím. Děkuji za to, že jsou tyto čaje dostupné na Slovensku. V minulosti jsem vyzkoušela i sušené plody, a jsou neskutečně šťavnaté a chutné.

Dagmar, Pača

Kvalitní přírodní čaje bez přídavných látek na různé zdravotní problémy. Doporučuji jejich dlouhodobé užívání. Pomohly mi při divertikulóze střeva, úpravě tlaku a na podporu imunity. Přeji hodně úspěchů.

MVDr. Juraj Michalík, Nitra

Všimla jsem si, že od doby co piju AMALAKI a jím vaše sušené ovoce přestaly mi padat vlasy. Dokonce mi rostou nové a to jsem nezažila asi 15 let. Pro mě je to opravdu zázrak. Výborný na viry a bakterie je čaj MANJISHTA. Alespoň jeden šálek denně si dám. Vaše sušené MANGO je absolutní lahůdka. Neměla jsem lepší. Děkuju Vašemu týmu, že lidem nabízíte tyto zázraky přírody a lidské pomoci. S vděčností

Marta Brabcová

Doporučuji, jsem velmi spokojena. :) Namaste

Veronika, Holubov

Čaj BRAHMI jsem začal používat poté, co jsem vysadil léky proti záchvatům (protože jsem nemohl studovat). Čaj BRAHMI pomohl zklidnit potíže které mi byly diagnostikovány v mozku. Momentálně píšu svoji práci a bude hotová koncem července.

Kamil B.

Čaj TRIPHALA na detoxikaci trávicího traktu a čaj KALAMEGHA na játra a žlučník mi pomohly s trávením, vyprazdňováním a celkově se cítím lépe.

Nikola

Dobrý den, chtěla bych se připojit k pozitivním ohlasům na vaše čaje. Před rokem jsme s dcerou onemocněly zánětem močových cest. Pily jsme čaj na močové ústrojí a prakticky ihned se nám ulevilo. Nyní po půl roce nemáme už žádné problémy.

J. B.

Dobrý den, již dlouho používám Vaše čaje a myslím, že mi velmi pomáhají na všechny možné potíže. :-) Děkuji.

Sabina Spurná

Dobrý den. Mám velice dobrou zkušenost s čajem JATAMANSI. Kvůli obtížným životním problémům jsem začal mít nespavost a úzkosti, které posléze přešli v depresi. Nejdříve jsem zkoušel čaj ASHWAGANDHA na nespavost, ale bohužel jsem byl už v stádiu, kdy se mi třásly ruce, cítil jsem napětí 24 hodin a měl kolísavé nálady, takže ASHWAGANDHA pomohla jen trochu, chyba to byla moje, jelikož jsem zvolil ne úplně vhodný čaj k mým zdravotním problémům. Opravdovou úlevu jsem pocítil až po vyzkoušení JATAMANSI. Osvědčilo se mi kombinovat čaje JATAMANSI a ASHWAGANDHA nebo ASHWAGANDHA a RAJANI. S pozdravem

Alex, Praha
Předchozí Následující
  • Přihlášení
  • Vše o nákupu a obchodní podmínky
  • Ochrana osobních údajů
  • Reklamace
  • Velkoodběratelé
Everest Ayurveda © Everest Ayurveda 2026 | CZ
VisionApps