Přejít k hlavnímu obsahu
Instagram
Facebook
Česky Česky
  • English English
  • Slovenčina Slovenčina
  • Polski Polski
  • Deutsch Deutsch
  • Schweiz Schweiz
  • Magyar Magyar
  • Español Español
  • Português Português
  • Français Français
  • Italiana Italiana
  • Lietuva Lietuva
  • Română Română
  • Български Български
  • New Zealand New Zealand

Vyhledávání

Nákupní košík 0
Everest Ayurveda
Hlavní menu
  • Úvod
  • Náš příběh
  • Podstata ájurvédy
  • Blog
  • Časté dotazy
  • Kde koupíte
  • E-shop
  • Kontakt
Everest Ayurveda

Jste zde

Úvod » Prodejce » Prodejna farmáře

Prodejna farmáře

Výškovická 3067/116A, OC Kotva
700 30 Ostrava - Výškovice, ČR
Česká republika

Naše nabídka

  • Himálajské ájurvédské čaje
  • Relaxační a kořeněné čaje
  • Ájurvédské bylinné elixíry
  • Ájurvédské superfoods nápoje
  • Ájurvédská zdravá výživa
  • Ájurvédské domácí terapie
  • Ájurvédské tělové oleje
  • Ájurvédská aromaterapie
  • Dárkové balíčky a kolekce
  • Čajové doplňky a příslušenství
  • Film „Tam, kde bydlí ájurvéda“
Archiv ájurvédských žurnálů - otevřená kniha s ájurvédskou moudrostí Archiv
Ájurvédské žurnály Knihovna ájurvédské moudrosti Prohlédnout →

Vaše ohlasy

Všechny ohlasy Přidat ohlas

S vašimi čaji máme výborné výsledky!!! Já osobně s TRIPHALA a SHUNTHI, moc mi pomohly s refluxem a celkově zharmonizovaly můj metabolismus a zažívání.

A. Vejříková, Beroun

Čaj KATPHALA je výborný když "na mě něco leze". Jakmile cítím příznaky chřipky čaj KATPHALA do hodinky uklidňuje a léčí co se dá. Díky němu jsem se vyhnula mnoha nemocenským. Také moc a moc chválím AMALAKI nápoje. Když se cítím vyčerpaná dám si nápoj a za chvíli jsem čilá. Všimla jsem si, že od doby co piju AMALAKI a jím vaše sušené ovoce přestaly mi padat vlasy. Dokonce mi rostou nové a to jsem nezažila asi 15 let. Pro mě je to opravdu zázrak. Výborný na viry a bakterie je čaj MANJISTHA. Alespoň jeden šálek denně si dám. Vaše sušené MANGO je absolutní lahůdka. Neměla jsem lepší. Děkuju Vašemu týmu, že lidem nabízíte tyto zázraky přírody a lidské pomoci. S vděčností

Marta Brabcová, Praha

Dobrý den, vaše výrobky se staly neoddělitelnou součástí mého zdraví, pomáhají mi zvládnout léčbu. Používám čaj SHATAWARI, také ovoce AMALAKI které obsahují mnoho antioxidantů a vitaminu C. Hlavně je vše na přírodní bázi, bez chemie.

Nikola, Handlová

Dobrý den, koupila jsem si ájurvédský čaj NIMBA, zatím ho používám jeden měsíc a pleť se vážně skvěle zlepšila, za mě je tento čaj určitě na jedničku a zbavil mě trápení s akné.

Nina

Dobrý den, měl jsem velký problém se spánkem, začal jsem pít čaj ASHWAGANDHA a spím celou noc jak mimino. Díky

T. K.

Měla jsem pylovou alergii, ale pomocí čaje KARAVI jsem se jí postupně zbavila. První rok mi čaj zmírnil příznaky už po pár dnech užívání. Druhý rok mi alergie po několika dnech úplně odešla, když jsem začala při prvních příznacích pít KARAVI. A letošní rok, bez užívání čaje, už nepociťuji žádné nepříjemné příznaky alergie.

Muniya, Praha

Piju čaj APANA - a po letech nepravidelné menstruace se mi cyklus nádherně srovnal.

Bára

Čaje jsou výborné, používá je celá rodina.

Anežka

Je vskutku zázrakem přírody v jakém náramném souznění jsou bylinné směsi čajů, jejich vůně a účinky. Přípravky jsou chutné, prospěšné a snadné na užívání. Vybavil jsem si jimi svou kuchyň i kancelář.

I.S.-D., Warendorf

Měl jsem vyšší krevní tlak. Prostřídal jsem různé prášky které nepomáhají. Až čaj od vás mě dostal do normálu. Maximální spokojenost!

Daniel, Český Brod
Předchozí Následující
  • Přihlášení
  • Vše o nákupu a obchodní podmínky
  • Ochrana osobních údajů
  • Reklamace
  • Velkoodběratelé
Everest Ayurveda © Everest Ayurveda 2026 | CZ
VisionApps