Vaše ohlasy
Měl jsem vyšší krevní tlak. Prostřídal jsem různé prášky které nepomáhají. Až čaj od vás mě dostal do normálu. Maximální spokojenost!
Dobrý den! Zjistili mi značně vysunutou plotýnku v bederní páteři, stále jsem byla minimálně na dvou Ibalginech denně. Po týdnu užívání čaje GOKSHURA jsem začala pociťovat výraznou úlevu, vysadila jsem léky a nevěřila jsem - fungovalo to.
Kvalitní přírodní čaje bez přídavných látek na různé zdravotní problémy. Doporučuji jejich dlouhodobé užívání. Pomohly mi při divertikulóze střeva, úpravě tlaku a na podporu imunity. Přeji hodně úspěchů.
Dobré ráno, je mi 25 let a jako pravidelnému dárci krve mi neustále volali z transfuzní stanice, že mám špatnou krev. Od té doby co používám Vaše čaje se už neozvali. Moc Vám za čaje děkuji.
Už dávno jsem zjistila, že naše tělo reaguje většinou lépe na přírodní léčbu protože samo je také z přírody. Ájurvédské čaje jsou výborně zkombinovány a až zázračně působí. A konkrétně vaše společnost odvádí výbornou práci, používá kvalitní suroviny a má perfektní výběr. Vaše výrobky si kupuji pravidelně už několik let. Nejvíce se mi osvědčily: čaj KATPHALA, který užívám při chřipce a APANA při nepříjemných menstruačních projevech. Moje příznaky hned zmírní o 70-80%. Děkuji.
Jsem s čaji moc spokojený i s elixíry.
Dobrý den. Užívám dva měsíce čaj ARJUNA na srdeční činnost. Mám potíže s arytmií a čaj mi pomohl. Nevnímám přeskakování srdce a nepravidelný rytmus, cítím se dobře.
Dobrý den. Mám velice dobrou zkušenost s čajem JATAMANSI. Kvůli obtížným životním problémům jsem začal mít nespavost a úzkosti, které posléze přešli v depresi. Nejdříve jsem zkoušel čaj ASHWAGANDHA na nespavost, ale bohužel jsem byl už v stádiu, kdy se mi třásly ruce, cítil jsem napětí 24 hodin a měl kolísavé nálady, takže ASHWAGANDHA pomohla jen trochu, chyba to byla moje, jelikož jsem zvolil ne úplně vhodný čaj k mým zdravotním problémům. Opravdovou úlevu jsem pocítil až po vyzkoušení JATAMANSI. Osvědčilo se mi kombinovat čaje JATAMANSI a ASHWAGANDHA nebo ASHWAGANDHA a RAJANI. S pozdravem
Dobré ráno, piji ALOCHAKU, pracuji denně s počítači a podstoupil jsem operaci. Čaj jsem objevil opravdu náhodou v obchůdku na hlavní třídě v Ostravě, a od té doby pravidelně kupuji a hlavně užívám ke své spokojenosti.
Měla jsem pylovou alergii, ale pomocí čaje KARAVI jsem se jí postupně zbavila. První rok mi čaj zmírnil příznaky už po pár dnech užívání. Druhý rok mi alergie po několika dnech úplně odešla, když jsem začala při prvních příznacích pít KARAVI. A letošní rok, bez užívání čaje, už nepociťuji žádné nepříjemné příznaky alergie.