Vaše ohlasy
Vyzkoušel jsem ty nejlepší formy vitamínu C, ale tento plod je předčil :) Díky za poznání daru z přírody, které jsou funkční.
Dostala jsem od kamarádky čaj na močové cesty a jsem s ním spokojená. Děkuji.
Pravidelně si u vás objednávám japonské vonné tyčinky které mají velmi příjemnou a jemnou vůni. Oblíbila si je již celá naše rodina i přátelé. Děkuji za velmi rychlé doručení i během hektického předvánočního období.
Namasté, rád bych zde ve svém okolí rozdával vaši skvělou brožuru v němčině. (Malý kámen, který ve vodě vytváří kruhy.) Velmi mě potěšilo, že byla nyní přeložena do němčiny, a mohu potvrdit vše, co je v ní napsáno. Ze své vlastní zkušenosti. Je to velké požehnání pro nás lidi, MOCKRÁT MOCKRÁT DĚKUJI (ani to nestačí). Prosím, přiložte mi do objednávky balíček brožur. Těším se na svou objednávku a přeji vám pevné zdraví. Se slunečnými pozdravy.. DĚKUJI, zaplať Pán Bůh..
Vyzkoušeli jsme s manželem čaj MARICHA na upravení tlaku, po třech dnech byl tlak normální a poté jsme zkusili i jiné čaje. UDANA na energii a dóšický čaj VATA. Všechny nám moc pomáhají. Nyní vyzkouším i elixíry a sušené ovoce. Velice děkuji, že si vaše čaje máme možnost koupit.
Dobrý den, nakupuji již dlouho čaje od Vaší firmy. Nyní k nám jezdí velice šikovná obchodní zástupkyně. Myslím, že se snaží o nabízeném sortimentu poskytnout co nejvíce informací, což dost často u jiných firem nebývá zvykem. Přeji hezký den.
Začala jsem při chůzi pociťovat bolest v kyčelním kloubu na pravé noze a i vleže jsem trpěla bolestí. Těžko jsem nacházela vhodnou polohu ke spánku a byla stále nevyspalá. Lékaři mi nepomohli, prý si mám dát něco proti bolesti a hlavně mám cvičit. No ale cvičte s takovou bolestí. Rozhodla jsem se hledat pomoc v Ayurvédě a začala jsem užívat čaj SLESAKA a spolu s ním elixír ASTHIPRASH. Užívám je pravidelně ráno a večer od poloviny července a bolest postupně zmizela. Jsem nadšená, že jsem se zbavila bolesti a nyní již mohu začít cvičit abych si tím klouby posílila. Děkuji.
Pro mě jsou produkty Everest-Ayurveda vždy velmi přínosné a mají vyrovnávající a harmonizující účinek.
Některé z těchto produktů jsem již měla možnost konzumovat a jsou opravdu úžasné. Některé příznaky nepohodlí které jsem měla úplně zmizely. Chuť čaje ČAJOVÉ ROZJÍMÁNÍ je lahodná. Zbožňuji jí. Děkuji že jste nám přinesli inspirativní chutě a vůně z Himalájí. Kéž mysl lidstva rychle nalezne osvícení!
Piji čaj ASHWAGANDHA 2x denně. Je to úžasné, žádné léky na spaní, jen bylinky. Podotýkám že nemám ráda bylinkové čaje, ale tento není špatný i mi chutná a voní. Snažím se ho vypít dokud není zcela studený. Doporučuji zkusit.