Vaše ohlasy
Dobrý den. Jsem opravdu unesena Vašimi čaji. Po čaji ASHWAGANDHA spím jako miminko. Chytila mě nepříjemná viróza, po pití čaje KATPHALA mizí teplota, hrdlo nebolí, vrací se mi energie a neberu žádné léky !!
Čaj TULSI jsem dostala od kolegyň z práce k narozeninám, balíček různých druhů, to bylo v pondělí. Ve středu jsem cítila, že na mně leze rýma a škrábání v krku. Čaj jsem si uvařila a musím říct, že úleva byla obrovská. Děkuji
Na čaj SHATAPUSHPI nedám dopustit, původně jsem si ho pořídila kvůli problemům s menstruačním cyklem, ale vnímám velmi i jeho pozitivni účinky na trávení (zmizely okamžitě problémy s překyselením žaludku a potíže se zažíváním, které mě trápily několik měsíců), pociťuji i celkové zlepšení nálady. Přes jeho nahořklou chuť a možná právě pro ni, se z tohoto čaje stal věrný přítel do každého dne. Moc děkuji
Jsem s čaji moc spokojený i s elixíry.
Dobrý den, čaj na hubnutí mám opravdu vyzkoušený a pomáhá, děkuji. S pozdravem
Čaje jsou super. Pomáhají mi při močových problémech. Nepotřebuji už antibiotika. Děkuji.
Dobrý den, lezla na mě rýma, tak jsem si koupil čaj TULSI, už po druhém užití se mi uvolnil nos, přestalo mě škrábat v krku a zmírnil se kašel. Doporučuji každému na koho leze nemoc, aby ho vyzkoušel.
Čaj NIMBA mi pomohl od svědivého ekzému. Moc doporučuji!!!
Z vlastní zkušenosti můžu doporučit čaj KANTAKARI na zuby a dásně. Jsem po zákroku vsazení implantátů, bojovala jsem přetrvávající bolestí a hnisání okostice. Brala jsem antibiotika až později jsem začala pít váš čaj, už po prvním šálku jsem cítila úlevu. Je opravdu třeba dodržovat pravidelnou denní dávku, trvalo to týden, jsem v pořádku a bez analgetik. Děkuji pěkně za příležitost a dostupnost těchto produktů.
Mám ráda horký nápoj MORINGA a ZELENÝ JEČMEN. Pomohly mi a léčí mi alergie. A dobře se mi dýchá. Děkuji moc.