Vaše ohlasy
Čaje, ovoce, výborné doplňky! Pavlína
Vážení, můj otec aplikuje terapii čajem na cukrovku a výsledky jsou velmi, velmi dobré (3,8). Děkuji.
Za mě nejsilnější přírodní produkty, které jsem kdy vyzkoušela. Čaj NIMBA mě zbavil vracející se plísně nohou, na kterou byla západní medicína krátká. Vždy jsem byla bledá a nyní mám krásnou zdravou pleť.
Už dávno jsem zjistila, že naše tělo reaguje většinou lépe na přírodní léčbu protože samo je také z přírody. Ájurvédské čaje jsou výborně zkombinovány a až zázračně působí. A konkrétně vaše společnost odvádí výbornou práci, používá kvalitní suroviny a má perfektní výběr. Vaše výrobky si kupuji pravidelně už několik let. Nejvíce se mi osvědčily: čaj KATPHALA, který užívám při chřipce a APANA při nepříjemných menstruačních projevech. Moje příznaky hned zmírní o 70-80%. Děkuji.
Dobrý den, nakupuji již dlouho čaje od Vaší firmy. Nyní k nám jezdí velice šikovná obchodní zástupkyně. Myslím, že se snaží o nabízeném sortimentu poskytnout co nejvíce informací, což dost často u jiných firem nebývá zvykem. Přeji hezký den.
Ahoj :) elixír RAKTAPRASH je jedinečná kombinace ovoce AMALAKI a orientálních bylin. Tuto vzácnou směs jsem použil a doporučuji každému, kdo chce posílit játra nebo pročistit krev. Pozdravy
Vyzkoušel jsem mnoho druhů čaje od Everest Ayurveda. Jsem velmi spokojen. Možná i z důvodu, že jsem Nepál již 2x navštívil a některé věci pochopil...
Čaj TULSI mi při nachlazení velmi pomohl, již po dvou dnech pití zmizelo škrábání v krku. Nejlepší na něm je jak krásně prohřívá a má vynikající lahodnou chuť! Opravdu doporučuji se jím na zimní měsíce, resp. chřipkové období zásobit!
Před 6 lety mi vystoupal cholesterol na hodnotu 7,11 a měl jsem začít brát statiny. Zredukoval jsem spotřebu tuků a spotřeboval dvě krabičky čaje KALAMEGHA na podporu činnosti jater. Po cca třech měsících jsem měl cholesterol 5,56 a nyní ho mám 5,6 a dále ho neřeším. Obvodní paní MUDr. byla velmi příjemně překvapena přesto, že jsem její recept nevyužil. V zimních měsících používám osvědčené čaje TULSI a DALCHINI. Na té ajurvédě opravdu něco bude !!!
Dobrý den. Začala jsem vařit manželovi čaj SARPAGANDHA na vysoký tlak. Užíval léky a tlak měl stále vyšší, okolo 150. Po týdnu pití čaje mu klesl tlak na 125. Děkuji, že čaje dovážíte.