Přejít k hlavnímu obsahu
Instagram
Facebook
Česky Česky
  • English English
  • Slovenčina Slovenčina
  • Polski Polski
  • Deutsch Deutsch
  • Schweiz Schweiz
  • Magyar Magyar
  • Español Español
  • Português Português
  • Français Français
  • Italiana Italiana
  • Lietuva Lietuva
  • Română Română
  • Български Български
  • New Zealand New Zealand

Vyhledávání

Nákupní košík 0
Everest Ayurveda
Hlavní menu
  • Úvod
  • Náš příběh
  • Podstata ájurvédy
  • Blog
  • Časté dotazy
  • Kde koupíte
  • E-shop
  • Kontakt
Everest Ayurveda

Jste zde

Úvod » Prodejce » Anděl

Anděl

Chelčického 297
500 02 Hradec Králové 2
Česká republika

Naše nabídka

  • Himálajské ájurvédské čaje
  • Relaxační a kořeněné čaje
  • Ájurvédské bylinné elixíry
  • Ájurvédské superfoods nápoje
  • Ájurvédská zdravá výživa
  • Ájurvédské domácí terapie
  • Ájurvédské tělové oleje
  • Ájurvédská aromaterapie
  • Dárkové balíčky a kolekce
  • Čajové doplňky a příslušenství
  • Film „Tam, kde bydlí ájurvéda“
Archiv ájurvédských žurnálů - otevřená kniha s ájurvédskou moudrostí Archiv
Ájurvédské žurnály Knihovna ájurvédské moudrosti Prohlédnout →

Vaše ohlasy

Všechny ohlasy Přidat ohlas

Čaj APANA mi už během týdne upravil menstruaci a nepříjemné projevy PMS, pro mě velká úleva a hlavně jsem se obešla bez umělých hormonálních léků s mnoha vedlejšími účinky. Dále čaj VATA tea úžasně pomáhá po celé dlouhé období zimy. Tyto čaje a vůbec Ájurvédu doporučuji všem!!

Eva, Úštěk

Chtěla bych se podělit o zkušenost s čajem DHATAKI na silnou menstruaci. Tento čaj mi velmi pomohl na neskutečně silné bolesti a křeče které jsem mívala při každé menstruaci. Kvůli nim jsem mnohokrát musela zůstat doma a ležet. Nic mi nepomáhalo, vyzkoušela jsem mnoho léků i čaje, ale na všechno můj organismus reagoval tak, že jsem to zvrátila a bylo mi ještě hůř. Tento čaj je jediný, který mi pomohl. Piju ho pár dní před menstruací a také v první den silné menstruace, bolesti mám jen slabé a mohu normálně fungovat. Doporučuji všem ženám, které mají takové problémy.

Monika

Mám dlouhodobé kožní problémy, které lékaři vyhodnotili jako chronické autoimunitní. Vypozorovala jsem, že jsou spojené s obdobím mého cyklu v průběhu menstruace a ovulace. Ze zvědavosti jsem zkusila váš čaj na hormonální rovnováhu ASHOKA a nestačila jsem se divit :) nejenže mi problémy téměř vymizely, ale cítím se mnohem lépe a mám více energie. Děkuji!

Barbora, Lešany

Ahoj, zkusila jsem váš himálajský čaj na játra (KALAMEGHA) ve Švýcarsku na výstavě. Zbožňuji ho.

Maryam Lankarany

Dobrý den, kupuji si pravidelně čaj VARUNA, pomáhá mi při zánětu močových cest. A používám ho i preventivně na pročištění.

Hanka

Dobré ráno, ze své krátké zkušenosti mohu s potěšením konstatovat, že miluji všechno Vaše ovoce, je úžasné jako svačina, že elixír MEDAPRASH potlačuje chuť k jídlu a čaj KAPHA dodává energii.

Dominykas

Vaše produkty mohu jen doporučit. Mám více druhů čajů, spotřebovala jsem už i dva elixíry na oči. Jeden na imunitu právě užívám a čeká mě ještě elixír na vlasy. Ty dva jsem u vás vyhrála. :) Horké nápoje jsou také vynikající. Vaše produkty si budu kupovat nadále. Přeji hodně úspěchů. :)

Katarína, Prešov

Dobrý den, po pití vašich čajů přítelkyni zmizel polyp na tlustém střevě, lékař jen kroutil hlavou. Slyšela jsem, že dokázaly také zlepšit hladinu železa v krvi nebo odstranit miomy ... S pozdravem

Adriana

Dobrý den, s radostí z mé krátké zkušenosti mohu říci, že miluji veškeré Vaše ovoce, jsou dobré jako snack - malé občerstvení. Elixír MEDAPRASH mi snižuje chuť k jídlu a čaj KAPHA dodává energii.

Dora

Dobrý den, zakoupila jsem si čaj KAPHA a již po týdnu vidím výsledky, už nepotřebuji žádné tabletky na uklidnění.

Miriama, Bab
Předchozí Následující
  • Přihlášení
  • Vše o nákupu a obchodní podmínky
  • Ochrana osobních údajů
  • Reklamace
  • Velkoodběratelé
Everest Ayurveda © Everest Ayurveda 2026 | CZ
VisionApps