Vaše ohlasy
Dostala jsem od kamarádky čaj na močové cesty a jsem s ním spokojená. Děkuji.
Dobrý den, už od malička jsem měla alergii na kyselé - vyrážka na dlaních. Pila jsem denně po dobu 14 dnů čaj GAURI a po konzumaci pomeranče se vyrážka vůbec neprojevila. Mamince velmi pomohl od plísně na nohách. Je skvělý!
Dobrý den, velice jsem si oblíbila vaše himalájské ajurvédské čaje, protože jsou opravdu účinné. Především s TULSI mám výborné zkušenosti, ale příznivé účinky pociťuji i u čaje na oči ALOCHAKA. Nyní jsem si pořídila KANTAKARI. Děkuji.
Dobrý den. Mám velice dobrou zkušenost s čajem JATAMANSI. Kvůli obtížným životním problémům jsem začal mít nespavost a úzkosti, které posléze přešli v depresi. Nejdříve jsem zkoušel čaj ASHWAGANDHA na nespavost, ale bohužel jsem byl už v stádiu, kdy se mi třásly ruce, cítil jsem napětí 24 hodin a měl kolísavé nálady, takže ASHWAGANDHA pomohla jen trochu, chyba to byla moje, jelikož jsem zvolil ne úplně vhodný čaj k mým zdravotním problémům. Opravdovou úlevu jsem pocítil až po vyzkoušení JATAMANSI. Osvědčilo se mi kombinovat čaje JATAMANSI a ASHWAGANDHA nebo ASHWAGANDHA a RAJANI. S pozdravem
Několik let na jaře trpím úpornou alergickou rýmou. Léky na alergii mi moc nezabíraly. Vyzkoušela jsem čaj DALCHINI a můžu normálně existovat. Je to zázrak. Moc děkuji. Určitě vyzkouším i jiné čaje.
Dobrý den! Zjistili mi značně vysunutou plotýnku v bederní páteři, stále jsem byla minimálně na dvou Ibalginech denně. Po týdnu užívání čaje GOKSHURA jsem začala pociťovat výraznou úlevu, vysadila jsem léky a nevěřila jsem - fungovalo to.
Koupil jsem si čaj na spaní a opravdu to funguje!!!! Vřele doporučuji.
Proti depresi a roztěkanosti způsobené mou frontální citlivostí zatím zabírá pouze váš čaj BRAHMI a GOTU KOLA! Používám je i v práci, protože mi velmi pomáhají soustředit se, i když káva už nepomáhá!
Dobrý den, koupila jsem si ájurvédský čaj NIMBA, zatím ho používám jeden měsíc a pleť se vážně skvěle zlepšila, za mě je tento čaj určitě na jedničku a zbavil mě trápení s akné.
Vaše čaje jsou pro mě vynikajícími společníky životní poutí, opravdu. :) A jsem hrdý, že jde o Česko-Slovensko-Nepálské společenství. Ze srdce moc děkuji.