Vaše ohlasy
V minulosti jsem užívala PACHAKU jako doplněk výživy protože se používá k léčbě závislosti na kouření. Nyní jsem si objednala čaj KUDZU. Mohu potvrdit jeho uvolňovací účinek na svalstvo.
Několik dní mne trápily těžké zažívací potíže, spojené s průjmy a křečemi žaludku. Klasický Endiaron nepřinesl žádné zlepšení. Až AMALAKI dokázalo naprosto okamžitě zastavit průjem a zbavit mě bolestí žaludku. Vynikající, doporučuji!
Mám zkušenost s čajem APANA na menstruaci - ulevuje od bolesti, po 2 šálcích denně není třeba brát žádné léky. A také s MEDHIKA na podporu kojení. Velmi mi pomohl, když jsem měla málo mléka.
Dobrý den, s radostí z mé krátké zkušenosti mohu říci, že miluji veškeré Vaše ovoce, jsou dobré jako snack - malé občerstvení. Elixír MEDAPRASH mi snižuje chuť k jídlu a čaj KAPHA dodává energii.
Dobrý den, trápily mne dlouho střevní křeče doprovázené hlasitým kručením v břiše a žádný z léků mi nepomohl. V ordinaci tradiční medicíny mi byl doporučen čaj GUDUCHI. Po měsíci používání obtíže téměř ustoupily, pokračuji v léčbě.
Dobrý den, používám Vaše čaje již delší dobu a jsem spokojen. Čaje doplňuji ájurvédskými horkými nápoji které jsou skvělé a snadno se připravují. Děkuji.
Při pravidelném užívání čaje SARPAGANDHA se mi podařilo snížit hypertenzi v průměru o cca 20 mmHg a doktorka mi už nehrozí práškama. Přesvědčil jsem se, že síla přírody vítězí. Děkuji!
Velmi Vám děkuji za to, že jste, a že nám poskytujete možnost udělat něco pro naše zdraví.
Nedávno mi přišli na výhřez plotýnky měla jsem šílené bolesti! Zkusila jsem MAMSAPRASH džem a hodně moc se mi ulevilo, je to až neuvěřitelné!!!
Objednal jsem si do své ordinace na vyzkoušení Vaše výrobky a moc mě potěšilo balení i celkově dobrá energie, kterou jsem pocítil po otevření. Děkuji, přeji vše dobré a hodně zdraví v roce 2022.