Vaše ohlasy
Piju čaj DALCHINI. Po týdnu pití 3 x denně jsem byla schopná vzít psa a proběhnout s ním rozkvetlou louku, aniž bych si uvědomila, že nějakou alergii vůbec mám. Ukončila jsem proto léčbu na alergologii jako nepotřebnou. Děkuji!
Piji čaj ASHWAGANDHA 2x denně. Je to úžasné, žádné léky na spaní, jen bylinky. Podotýkám že nemám ráda bylinkové čaje, ale tento není špatný i mi chutná a voní. Snažím se ho vypít dokud není zcela studený. Doporučuji zkusit.
Vaše vonné tyčinky jsou skvělé. Jsou jemné, nevytvářejí tak nesnesitelný kouř a zápach jako běžně dostupné tyčinky, po kterých máte pocit, že se dusíte. Je cítit, že jsou opravdu přírodní. A vidím, že máte i další nové druhy.
Vaše výrobky se mi velmi líbí a jsem s nimi spokojená. Díky přípravkům PURISHAPRASH a TRIPHALA se cítím velmi dobře. Od té doby, co jsem před 3 týdny začala užívat CHYAWANPRASH se cítím plná energie a motivace. Může to souviset i s detoxikací. Děkuji vám, že jste tyto produkty přivezli i do Portugalska.
Dobrý den, měla jsem otok, nehybnost prstů, zánět šlach a periartikulárních tkání. Po pár dnech užívání čaje SLESAKA mi prsty odpuchli, šlachy a svaly na nich jsou pohyblivější a klouby nebolí. Nemůžu tomu uvěřit !!! Děkuji!
Užívala jsem indický léčivý čaj SHALARI na dnový záchvat, protože jsem kulhala. Čaj mě během 10 dnů zcela zbavil bolesti. Po této příhodě jsem začala užívat i další indické bylinné čaje. Považuji je za velmi účinné.
Léta trpím úpornou alergií (prach, roztoči, pyly), která se s každým rokem zhoršuje. Každé léto musím snášet neustálé kýchání, smrkání, zarudlé oči a svědění v nose a uších. Po několika dnech užívání čajů DALCHINI a KARAVI se mi ohromně ulevilo, z obvyklých příznaků zbylo jen úplné minimum. A to vše bez chemie! Jsem za Vaše čaje ohromně vděčný a budu je užívat i dále.
Čaj ASHWAGANDHA na spaní vřele doporučuji. Myslel jsem, že je to beznadějné, každý druhý den bez spánku. ASHWAGANDHA zafungoval okamžitě a hodně mi pomohl. Bylo to účinnější než trankvilizéry!
Vyzkoušel jsem mnoho druhů čaje od Everest Ayurveda. Jsem velmi spokojen. Možná i z důvodu, že jsem Nepál již 2x navštívil a některé věci pochopil...
Jsem velmi ráda, že jsem objevila vaše produkty. Jsem přesvědčená a mnoho jsem jich vyzkoušela na sobě i u mých kolegů, že účinky zlepšení zdravotního stavu přicházejí téměř okamžitě. Děkuji z celého srdce, i za to, že vaše prvotřídní výrobky jsou dostupné (i cenově) všem lidem na zemi. Velmi si toho vážím. Srdečně děkuji za to že jste..