Vaše ohlasy
Dobrý den, tři roky jsem onkologická pacientka na hormonální léčbě. Jako doplněk používám čaj SHATAWARI. Velmi mi pomáhá a já se cítím skvěle. Doporučuji všem se stejným problémem. Popíjím 2 x denně v rámci pitného režimu.
Dobrý den, ajurvédské čaje jsem užíval zatím jen dva (PRANA a DALCHINI) a s oběma jsem maximálně spokojen. Po pravidelném užívání čaje DALCHINI jsem již po měsíci byl bez alergie resp. příznaků kýchání, svědění očí apod. Děkuji.
Vaše vonné tyčinky jsou skvělé. Jsou jemné, nevytvářejí tak nesnesitelný kouř a zápach jako běžně dostupné tyčinky, po kterých máte pocit, že se dusíte. Je cítit, že jsou opravdu přírodní. A vidím, že máte i další nové druhy.
Dobré ráno, piji ALOCHAKU, pracuji denně s počítači a podstoupil jsem operaci. Čaj jsem objevil opravdu náhodou v obchůdku na hlavní třídě v Ostravě, a od té doby pravidelně kupuji a hlavně užívám ke své spokojenosti.
Před 6 lety mi vystoupal cholesterol na hodnotu 7,11 a měl jsem začít brát statiny. Zredukoval jsem spotřebu tuků a spotřeboval dvě krabičky čaje KALAMEGHA na podporu činnosti jater. Po cca třech měsících jsem měl cholesterol 5,56 a nyní ho mám 5,6 a dále ho neřeším. Obvodní paní MUDr. byla velmi příjemně překvapena přesto, že jsem její recept nevyužil. V zimních měsících používám osvědčené čaje TULSI a DALCHINI. Na té ajurvédě opravdu něco bude !!!
Měla jsem pylovou alergii, ale pomocí čaje KARAVI jsem se jí postupně zbavila. První rok mi čaj zmírnil příznaky už po pár dnech užívání. Druhý rok mi alergie po několika dnech úplně odešla, když jsem začala při prvních příznacích pít KARAVI. A letošní rok, bez užívání čaje, už nepociťuji žádné nepříjemné příznaky alergie.
Dobrý den, podstoupil jsem 3 měsíční kúru bylinnými lektvary na pokožku, játra a krev / mozek a nervy. CHYAWANPRASH je nyní opět nejdůležitějším vitalizujícím prostředkem. Všechny jsou chutné. Sladké, kyselé, dobré na zapití s medem a veganským mlékem, chutné. Čaje byly i mými přáteli dobře přijaty! Přál bych si, aby se dostali k dalším lidem zejména v oblasti léčení, ošetřovatelství a do nemocnic, k starším lidem a dětem. Ideální by byla spolupráce moderních a tradičních léčebných metod, které se navzájem doplňují.
Dobré ráno, ze své krátké zkušenosti mohu s potěšením konstatovat, že miluji všechno Vaše ovoce, je úžasné jako svačina, že elixír MEDAPRASH potlačuje chuť k jídlu a čaj KAPHA dodává energii.
Dobrý den. Léta si kupuji PITTA tea, velice mi pomohl. Již několikrát. Kupuji další čaje pro svou rodinu a doporučuji tyto čaje všem lidem na různé potíže. Nesnáším chemické prostředky. Takže díky za tyto čaje.
Vaše čaje kupuji už mnoho let, pomáhají mi při vážném onemocnění. Jsou naprosto úžasné a velmi mě těší, že jste otevřeli tento eshop, kde si můžu vybrat ze všeho na jednom místě a nemusím je shánět po různých obchodech.