Vaše ohlasy
Čaj KATPHALA je výborný když "na mě něco leze". Jakmile cítím příznaky chřipky čaj KATPHALA do hodinky uklidňuje a léčí co se dá. Díky němu jsem se vyhnula mnoha nemocenským. Také moc a moc chválím AMALAKI nápoje. Když se cítím vyčerpaná dám si nápoj a za chvíli jsem čilá. Všimla jsem si, že od doby co piju AMALAKI a jím vaše sušené ovoce přestaly mi padat vlasy. Dokonce mi rostou nové a to jsem nezažila asi 15 let. Pro mě je to opravdu zázrak. Výborný na viry a bakterie je čaj MANJISTHA. Alespoň jeden šálek denně si dám. Vaše sušené MANGO je absolutní lahůdka. Neměla jsem lepší. Děkuju Vašemu týmu, že lidem nabízíte tyto zázraky přírody a lidské pomoci. S vděčností
Elixír AMBUPRASH pomáhá mým rodičům - diabetikům - snižovat a udržovat nižší hladinu cukru v krvi.
Dobrý den, na problémy se spánkem se mi čaj ASHWAGANDHA skutečně osvědčil. Tak dlouhý a téměř nerušený spánek si už dlouho nepamatuji. Děkuji.
Za mě nejsilnější přírodní produkty, které jsem kdy vyzkoušela. Čaj NIMBA mě zbavil vracející se plísně nohou, na kterou byla západní medicína krátká. Vždy jsem byla bledá a nyní mám krásnou zdravou pleť.
Dobrý den, ajurvédské čaje jsem užíval zatím jen dva (PRANA a DALCHINI) a s oběma jsem maximálně spokojen. Po pravidelném užívání čaje DALCHINI jsem již po měsíci byl bez alergie resp. příznaků kýchání, svědění očí apod. Děkuji.
Dobrý den, po očkování jsem měla komplet rozhozený celý organismus vč. menstruačního cyklu. Trápila mě velmi silná, nepravidelná, bolestivá menstruace, PMS a krátké cykly. Pila jsem tedy Vaše čaje APANA a DHATAKI. První MC po čajové kúře byl ihned ovlivněný! Menstruace přišla bez nepříjemného PMS, byla slabá a nebolestivá. Děkuji mnohokrát ❤ díky Vašim čajům jsem se vyhnula další hormonální léčbě i případného operačnímu zákroku.
Některé z těchto produktů jsem již měla možnost konzumovat a jsou opravdu úžasné. Některé příznaky nepohodlí které jsem měla úplně zmizely. Chuť čaje ČAJOVÉ ROZJÍMÁNÍ je lahodná. Zbožňuji jí. Děkuji že jste nám přinesli inspirativní chutě a vůně z Himalájí. Kéž mysl lidstva rychle nalezne osvícení!
Dva roky jsem navštěvovala plicní oddělení a ztěžovala si na neustálé pokašlávání. Doktoři nic nenašli a taky nic nedali. Pak jsem si koupila čaj TULSI a ještě jsem nedopila jednu krabičku a již nekašlu. Je to zázrak? Ne - je to účinek TULSI. A jako bonus je docela chutný - po hřebíčku. Je to nyní můj oblíbený čaj.
Ahoj, zkusila jsem váš himálajský čaj na játra (KALAMEGHA) ve Švýcarsku na výstavě. Zbožňuji ho.
Děkuji za čaj KALAMEGHA, který mi konečně pomohl s několikaletými problémy se žlučníkem. Určitě vyzkouším i jiné čajové kúry.
