Proti depresi a roztěkanosti způsobené mou frontální citlivostí zatím zabírá pouze váš čaj BRAHMI a GOTU KOLA! Používám je i v práci, protože mi velmi pomáhají soustředit se, i když káva už nepomáhá!
Již delší dobu používám Vaše čaje. Fungují velmi dobře na spaní, zklidnění, soustředění i celkovou harmonizaci. Byl jsem překvapen jak fungují na čištění krve a hemeroidy. Ten, kdo tyhle směsi vymyslel a namíchal, musel být geniální.S pozdravem
Zjistil jsem, že mi čaj BRAHMI pomohl, cítím se méně stresovaný a moje koncentrace se zlepšuje.
Jednu čajovou lžičku bylinné směsi (cca 2 g) nechte pro aktivní zdravotní účinek 3–5 minut povařit nebo při běžném užívání přelijte 250 ml vroucí vody a nechte 10 minut vyluhovat.
Doporučené dávkování
2–3 šálky za den
Užívání
Himálajské byliny se tradičně nechávají alespoň 3–5 minut povařit v případě, že je používáme jako prostředek k optimalizaci duševních a tělesných funkcí organismu. Takto připravený odvar má silnější působení, jemnější chuť a příznivě ovlivňuje trávení. Jednotlivé části bylin (květy, plody, semena, stonky, listy, kůra, oddenky a kořeny) jsou cíleně rozemlety na jemné části, aby mohlo dojít k jejich homogennímu promísení, které zaručuje nejkvalitnější účinnost ájurvédských směsí. Pokud čaje používáme jen jako podpůrný či povzbuzující prostředek, můžeme nechat byliny pouze vyluhovat.
Pro optimální působení bylinného odvaru pijeme čaje teplé nejlépe ráno před snídaní, během dne jednu hodinu před jídlem a večer před spaním po dobu trvání obnovy kýžených funkcí organismu. Ponechejte týdenní pauzu po spotřebování každého balení.
Specifická chuť každého čaje je součástí zdravotního působení a odpovídá ájurvédským vlastnostem šesti chutí. Proto doporučujeme nepřidávat žádná sladidla.
Další praktické informace o užívání a kombinaci ájurvédských čajů a dalších přípravků naleznete v často kladených otázkách FAQ.
Upozornění: Doplněk stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovávejte na suchém místě do 25°C. Nepřekračujte doporučené dávkování. Nepoužívejte jako náhradu pestré stravy. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy.
Ahoj, čaj MARICHA mi velmi pomohl s normalizací krevního tlaku a celkově se cítím mnohem lépe.
Užívám čaj NIMBA (čistič krve), který je určen na problematickou pleť. Měla jsem s ní dlouhodobě problémy a nic nepomáhalo. Po dvou či třech měsících pití tohoto čajíku mohu říci, že moje pleť vypadá mnohem lépe, sjednoceně.
Doporučuji čaj PACHAKA. Několik týdnů mě bolelo pod levým žebrem - zřejmě žaludek, nebo slinivka. Byl mi doporučen tento čaj a po pár dnech pití bolest úplně vymizela. Účinek je úžasný. Teď zkouším BHRINGARAJ na vlasy.
Chtěl bych se podělit o zkušenost s čajem SLESAKA na klouby. Pracoval jsem v Norsku na horách a dělal vynášky 50 kg potravin. Začal jsem pořádně cítit klouby. Pil jsem 2-3 šálky po 4 dny a bolest zcela zmizela. Piju ho už 7 let. Děkuji.
Vaše vonné tyčinky jsou skvělé. Jsou jemné, nevytvářejí tak nesnesitelný kouř a zápach jako běžně dostupné tyčinky, po kterých máte pocit, že se dusíte. Je cítit, že jsou opravdu přírodní. A vidím, že máte i další nové druhy.
V čajovně jsem si koupil vonné tyčinky KODAMA - Tajemství samurajů a musím říct, že to byla nejúžasnější vůně, kterou sem za svůj život pocítil.
Čaj funguje! Na doporučení známého kterému také pomohl jsem ho koupila otci který měl dlouhodobý index cca 8.5 - 12. Po cca měsíčním užívání se mu snížil index na 7. Doporučuji.
Při kašli jsem pila TULSI, trpívám na úporné kašle, které trvají dlouhou dobu a kapky nic nedělají. U tohoto čaje jsem po vypití cítila okamžitě lepší dýchání, v noci jsem mohla spát a do 14 dní kašel pomalu odezněl.
Piju KARAVI už 2 týdny, cítím se lépe, zatím mi pomáhá.
Dobrý den, ajurvédské čaje jsem užíval zatím jen dva (PRANA a DALCHINI) a s oběma jsem maximálně spokojen. Po pravidelném užívání čaje DALCHINI jsem již po měsíci byl bez alergie resp. příznaků kýchání, svědění očí apod. Děkuji.
Dokumentární film o domově nejstaršího lékařského systému na úpatí Himálaje odhalující nadčasovost vnitřního poznání dávných mudrců Indie
Dokument vás zanese od impozantních štítů Himálaje a každodenního života v jeho údolích, až k posvátným chrámům v Káthmándú a královským palácům v indickém Rádžasthánu. Nechte se přenést do bohatého lůna přírody a vědomostí, které formovaly poznání a kulturu indického subkontinentu.